TRANSFERY

Oficjalnie: Paweł Bochniewicz w SC Heerenveen


10 WRZEŚNIA 2020, 19:33


PAWEŁ BOCHNIEWICZ
SC HEERENVEEN
GÓRNIK ZABRZE
EREDIVISIE
EKSTRAKLASA
TRANSFERY24-latek tak jak podawaliśmy będzie szlifował umiejętności w Eredivisie.

SC Heerenveen za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowało o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego Pawła Bochniewicza z Górnika Zabrze. Stoper po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.

Warto przypomnieć, że były młodzieżowy reprezentant Polski ma już za sobą wiele lat spędzonych we Włoszech, między innymi jako piłkarz Udinese Calcio. Nigdy jednak nie udało mu się zadebiutować w Serie A. Do Górnika natomiast przyszedł na początku 2018 roku i z miejsca niemal stał się podstawowym piłkarzem zespołu. Od tego momentu zdążył wystąpić w 92 meczach w barwach zabrzan.

Bochniewicz ma jednak bardzo duże ambicje i śmiało mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości chce wywalczyć sobie miejsce w reprezentacji Polski oraz dalej rozwijać się w silniejszych klubach. Transfer do Eredivisie będzie pierwszym krokiem do realizacji śmiałych planów perspektywicznego 24-letniego obrońcy.

Do SC Heerenveen dołączył także Oliver Batista Meier (wypożyczenie z Bayernu).

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

sc-heerenveen.nl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI