TRANSFERY

Stephan El Shaarawy przejdzie do PSG?


10 WRZEŚNIA 2020, 12:35


STEPHAN EL SHAARAWY
PSG
MILAN
SHANGHAI SHENHUA
CHINESE SUPER LEAGUE
TRANSFERYWedług doniesień przekazanych na łamach programu telewizyjnego "Telefoot", mistrzowie Francji mają zamiar sięgnąć po zawodnika z zaplecza poważnej piłki.

Mowa tu o Włochu egipskiego pochodzenia - Stephanie El Shaarawym. Wychowanek Genui, który dał się poznać piłkarskiemu światu dzięki występom w AC Milanie, stał się celem transferowym Paris Saint-Germain. Zawodnik według "Transfermarkt" wyceniany jest na 12 milionów euro. Atutem Faraona jest możliwość wystawienia go na praktycznie każdej pozycji ofensywnej, co przekonuje dyrektora sportowego PSG do sięgnięcia po 27-letniego Włocha.

Wiadomo też, że zawodnik nie czuje się dobrze w obcym kulturowo miejscu i zastanawia się nad powrotem do Europy. Ostatnim sezonem El Shaarawy'ego w Europie był pobyt w drużynie z Rzymu. W AS Romie zdobył 40 bramek oraz zaliczył 25 asyst, skąd w 2019 roku został sprzedany do ligi chińskiej za 16 milionów euro.

Aktualizacja: O skrzydłowego pytają także takie kluby jak Atletico Madryt, Juventus czy wyżej wspomniana AS Roma, w której się świetnie prezentował.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Marek Żygałło

Źródło:

Telefoot


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI