TRANSFERY

AC Milan zgłasza się po Cipriana Tatarusanu


09 WRZEŚNIA 2020, 18:52


CIPRIAN TATARUSANU
AC MILAN
OLYMPIQUE LYON
SERIE A
WŁOCHY
FRANCJA
TRANSFERY34-latek ma być nowym zapleczem dla Gigiego Donnarummy.

Jak podaje za pośrednictwem swego twitterowego konta Fabrizio Romano, AC Milan rozpoczął intensywne negocjacje, mające na celu ustalenie sytuacji klubu w kwestii zawodników, występujących na pozycji bramkarza. Poza porozumieniem się z Mino Raiolą w kwestii przedłużenia umowy z 21-letnim Gianluigim Donnarummą, włodarze ponoć są o krok od ściągnięcia Rumuna, dotychczas występującego w Olympique'u Lyon, Cipriana Tatarusanu.

Piłkarz i tak dotychczas był jedynie rezerwowym w przypadku kontuzji podstawowego golkipera, Portugalczyka Anthony'ego Lopesa, przez co jego szanse na występy ograniczały się jedynie do pucharu krajowego i rzadkością było pojawienie się między słupkami w Ligue 1. Mimo niemal pewnego pozostania w roli "zaplecza", oferta z Włoch z pewnością jest bardziej opłacalna z perspektywy finansowej, bowiem AC Milan posiada większy budżet na płace od Lyonu.

Ciprian Tatarusanu w poprzedniej kampanii wystąpił w zaledwie 6 meczach we wszystkich rozgrywkach. Siedmiokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki, przy tym raz zachowując czyste konto. Fachowy niemiecki portal "Transfermarkt" wycenia 34-latka na kwotę mniej więcej 1,2 miliona euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Fabrizio Romano


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI