TRANSFERY

Steven Berghuis o włos od Shandong Luneng Taishan


08 WRZEŚNIA 2020, 19:05


STEVEN BERGHUIS
SHANDONG LUNENG
FEYENOORD ROTTERDAM
CHINY
HOLANDIA
TRANSFERYChiński zespół może zrobić genialny interes na 28-latku.

Ciekawe informacje dobiegają do nas z całego świata. Jak powiadamia na swoim Twitterze prowadzący konto "Wild East Football", masa holenderskich portali, a potwierdza to także Maciej Łoś z "Piłkarskiego Państwa Środka", na zasadzie transferu definitywnego za ponoć 11 milionów euro do Shandong Luneng przenieść się ma absolutna gwiazda Feyenoordu oraz Eredivisie, Steven Berghuis.

Piłkarz ten ma za sobą naprawdę imponującą kampanię, w której pokazał, jak kompletnym graczem jest, tym samym przyciągając uwagę ekip nawet z Azji. Chiński potentat jest wielce zmotywowany, by domknąć owy hitowy ruch, a obie strony z tego, co jak dotąd ustalono, zdołały już zawrzeć między sobą porozumienie, które wkrótce może zostać ogłoszone.

Steven Berghuis w poprzedniej kampanii zagrał w 38 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Na listę strzelców wpisał się aż 22-krotnie, do tego asystując 11 razy. Przez "Transfermarkt" 28-latek jest wyceniany na taką samą kwotę, którą chce zapłacić za niego Shandong Luneng (mniej więcej 11 milionów euro).

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Wild East Football


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI