TRANSFERY

Legia Warszawa celuje w Mile Skoricia


07 WRZEŚNIA 2020, 11:34


MILE SKORIĆ
LEGIA WARSZAWA
NK OSIJEK
EKSTRAKLASA
POLSKA
CHORWACJA
TRANSFERYPo kontuzji Mateusza Wieteski, w Warszawie trwają poszukiwania środkowego obrońcy. Jak informuje "Super Express", najpoważniejszym kandydatem do przejścia na Łazienkowską jest kapitan NK Osijek - Mile Skorić.

Chorwat jest 29-letnim obrońcą, który całe swoje piłkarskie życie spędził w rodzimym kraju. Skorić do Osijeku trafił w 2013 roku, rozgrywając od tego czasu ponad 160 spotkań w barwach Niebiesko-Białych. Stoper rozegrał również 3 mecze w narodowych barwach (debiut 28 maja 2017 roku - sparing przeciwko Meksykowi, ostatnie spotkanie 11 listopada 2019 roku - sparing przeciwko Gruzji).

Do transferu zawodnika warszawskich włodarzy przekonuje Ivica Vrdoljak. Były kapitan Legii uważa, że Skorić jest odpowiednim zawodnikiem, który w niedalekiej przyszłości może stać się ostoją formacji defensywnej ekipy Aleksandara Vukovicia. Przy Łazienkowskiej uznano ponoć, że kapitan Osijeku jest ciekawą opcją i warto mu się dokładnie przyjrzeć. Wszelkie informacje w sprawie ewentualnych przenosin mają zostać domknięte w tym tygodniu.

Kontrakt Mile Skoricia z jego obecnym pracodawcą wygasa dopiero w czerwcu 2023 roku. W związku z takim stanem rzeczy, ewentualne przenosiny stopera do PKO Ekstraklasy, będą wiązały się z wyłożeniem przez Legię Warszawa odpowiednich - zapewne niemałych - pieniędzy.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

Super Express


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI