TRANSFERY

Cztery transakcje Newcastle United na ostatniej prostej


07 WRZEŚNIA 2020, 00:32


JAMAL LEWIS
CALLUM WILSON
RYAN FRASER
ROB HOLDING
NEWCASTLE UNITED FC
TRANSFERYNewcastle United uzgadnia warunki kontraktów z Wilsonem i Lewisem.

Jak informuje "The Guardian", Newcastle United złożyło ofertę za Calluma Wilsona w wysokości 20 milionów funtów, która została zaakceptowana. Kontuzja Dwighta Gayle'a postawiła Sroki przed ciężkim zadaniem ściągnięcia do klubu nowego napastnika. Razem z Newcastle o Anglika walczyła Aston Villa, ale ten zdecydował się przenieść do ekipy Steve'a Bruce'a. 28-letni snajper uważa, że dobre występy na St James' Park mogłyby zapewnić mu powrót do kadry narodowej przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy.

Do Newcastle ma trafić też Jamal Lewis, który po przerwie reprezentacyjnej ma uzgodnić warunki umowy, po tym jak Norwich zaakceptowało ofertę w wysokości 13,5 miliona funtów. Ian Baraclough, selekcjoner Irlandii Północnej, pozytywnie wypowiada się o tym transferze. Uważa, że gracz Norwich zasługuje na to, by grać w Premier League. Stwierdził też, że 22-latek na pewno zapewni dużo ruchu na lewej stronie boiska na St James' Park, a kibice będą z niego zadowoleni.

Aktualizacja: Nowymi zawodnikami popularnych Srok mają zostać również tacy piłkarze jak Ryan Fraser z Bournemouth oraz Rob Holding z Arsenalu. Tym samym Newcastle United dokona czterech nowych wzmocnień.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Adam Kowalski

Źródło:

The Guardian


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI