TRANSFERY

Oficjalnie: Boavista przygarnęła Adila Ramiego


05 WRZEŚNIA 2020, 14:23


ADIL RAMI
BOAVISTA
PFK SOCZI
OLYMPIQUE MARSYLIA
SEVILLA FC
PORTUGALIA
TRANSFERY34-letni mistrz świata z 2018 roku zakotwiczył w Portugalii.

Boavista za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformowała o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Adila Ramiego z PFK Soczi. Środkowy obrońca po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

Z portugalskim klubem łączony był także mistrz Europy - Bruno Alves, ale negocjacje się przedłużają. 36-krotny reprezentant Francji "występował" w barwach rosyjskiego zespołu od lutego 2020 roku, kiedy to trafił do mroźnego kraju w formie darmowej transakcji z Fenerbahce Stambuł.

Co ciekawe, dla Soczi nie zagrał żadnego oficjalnego meczu, bo nie otrzymywał wypłat. Wcześniej przywdziewał koszulkę takich drużyn jak Sevilla, Olympique Marsylia, AC Milan, Valencia czy LOSC Lille, skąd wypłynął na szerokie wody.

Adil Rami w poprzedniej kampanii rozegrał zaledwie 7 spotkań (jeszcze w Turcji). Portal "Transfermarkt.de" wycenia niezwykle doświadczonego zawodnika na 500 tysięcy. Boavista ściągnęła już m.in. Angela Gomesa czy Javiego Garcię.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

boavistafc.pt


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI