TRANSFERY

Oficjalnie: Chidera Ejuke zawodnikiem CSKA Moskwa


29 SIERPNIA 2020, 19:22


CHIDERA EJUKE
CSKA MOSKWA
SC HEERENVEEN
EREDIVISIE
ROSJA
HOLANDIA
TRANSFERY22-latek w pierwszym sezonie w Holandii zaimponował swoją grą.

Jak przekazuje rosyjski klub CSKA Moskwa za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i portalu społecznościowego Twitter, na zasadzie transferu definitywnego z Heerenveen do Rosji przenosi się nigeryjski skrzydłowy Chidera Ejuke. Obie strony podpisały ze sobą czteroletnią umowę, obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku. Kwota, za którą nabyto prawa do karty zawodniczej piłkarza, wynosi 11,5 miliona euro, co nie jest małą ceną, ale wygląda to na inwestycję.

Słynne w Rosji Konie starają się odbudować swą przez ostatnie lata zapomnianą wielkość i nawiązać do czasów dominacji w kraju, w czym pomóc mają przeprowadzane w letnim okienku ruchy. Ostatnio informowaliśmy o kupnie z brazylijskiego Internacionalu defensora Bruno Fuchsa, a teraz przyszła pora na wzmocnienie innej formacji - ofensywy.

Chidera Ejuke zaliczył naprawdę bardzo dobrą kampanię w premierowych występach w Eredivisie. W 29 spotkaniach, zarówno ligowych i pucharowych, zdobył 10 bramek i zanotował 6 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia 22-latka na kwotę mniej więcej 5,5 miliona euro.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

pfc-cska.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI