TRANSFERY

Oficjalnie: Wieczysta Kraków przechwyca Radosława Majewskiego


28 SIERPNIA 2020, 14:22


RADOSŁAW MAJEWSKI
KS WIECZYSTA KRAKÓW
POGOŃ SZCZECIN
PKO EKSTRAKLASA
POLSKADziś w południe 2-letni kontrakt z krakowskim klubem podpisał Radosław Majewski. To kolejny po Sławomirze Peszce hitowy transfer Wieczystej.

Ostatnio 33-letni pomocnik reprezentował barwy australijskiego klubu Western Sydney Wanderers FC. Majewski jest wychowankiem Znicza Pruszków. Później był zawodnikiem Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, w barwach którego zadebiutował w Ekstraklasie. W 2008 roku po fuzji klubów został zawodnikiem Polonii Warszawa (dzisiaj trzecia liga).

Z drużyny popularnych Czarnych Koszul przeniósł się na Wyspy Brytyjskiego. Tam reprezentował barwy Nottingham Forest i Huddersfield Town. Po sezonie w greckim AS Veria wrócił do Polski - do Lecha Poznań oraz Pogoni Szczecin. Ma na swoim koncie 9 występów w reprezentacji Polski.

- Mam ambicje, aby nadal występować w wyższej klasie rozgrywkowej, ale po roku kiedy nie grałem ciężko było wrócić. Wieczysta złożyła mi ofertę i okazała się najkonkretniejsza. Widać było, że trener mnie chciał i widział w drużynie. A to, że czuje się wsparcie trenera czy prezesa jest bardzo ważne – powiedział po podpisaniu kontraktu Majewski. Wieczysta występuje na poziomie okręgówki.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

kswieczysta.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI