TRANSFERY

Oficjalnie: Widzew Łódź wypożyczył Miłosza Mleczko


27 SIERPNIA 2020, 19:08


MIŁOSZ MLECZKO
WIDZEW ŁÓDŹ
LECH POZNAŃ
FORTUNA 1 LIGA
PKO EKSTRAKLASA
TRANSFERYWidzew Łódź przed startem rozgrywek Fortuna 1 Ligi wzmacnia pozycję bramkarza. Do beniaminka dołączy bowiem Miłosz Mleczko.

Mleczko do Łodzi przeniesie się na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lecha Poznań. 21-letni bramkarz urodzony w Gorlicach w poprzednim sezonie zdążył już zadebiutować w PKO BP Ekstraklasie i rozegrał jeden mecz w barwach Kolejorza, lecz jak widać na razie wobec dużej rywalizacji, na grę w Poznaniu nie miał co liczyć, gdyż byłby zaledwie trzecim, a być może nawet czwartym bramkarzem.

Przenosiny do Widzewa z pewnością będą dobrym krokiem w rozwoju dla młodego bramkarza. Będzie musiał tam toczyć rywalizację o miejsce w składzie z doświadczonym Wojciechem Pawłowskim, lecz nie jest przesądzone, by Mleczko był z góry skazany na porażkę. Warto też przypomnieć, że dla 21-latka jest to powrót na szczebel pierwszej ligi, gdyż w sezonie 2018/19 był podstawowym bramkarzem Puszczy Niepołomice.

W Widzewie oczekiwania przed sezonem są duże. Beniaminek ma apetyt, by jak najszybciej awansować do Ekstraklasy. Skład łódzkiego klubu przed startem rozgrywek wygląda imponująco, a znajdziemy w nim takich doświadczonych piłkarzy jak Marcin Robak, Sebastian Rudol, Mateusz Możdżeń czy Henrik Ojamaa. Miłosz Mleczko dołącza więc do ekipy z wielkimi ambicjami i zobaczymy, czy przyłoży rękę do ewentualnej walki o awans.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Wiktor Kępiński

Źródło:

lechpoznan.pl, widzew.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI