TRANSFERY

Oficjalnie: CSKA Moskwa sięga po Bruno Fuchsa


25 SIERPNIA 2020, 19:26


BRUNO FUCHS
BAKTIYAR ZAYNUTDINOV
CSKA MOSKWA
INTERNACIONAL
ROSJA
TRANSFERY21-latek opuszcza słoneczną ojczyznę dla mroźnej Rosji.

CSKA Moskwa nie próżnuje w trakcie letniego okienka transferowego. Tym razem powiadomiła o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego z brazylijskiego Internacionalu środkowego obrońcy, Bruno Fuchsa. Piłkarz kosztował klub ze stolicy 8 milionów euro, a obie strony podpisały ze sobą umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Zawodnik dopiero rok temu został wcielony do pierwszej drużyny swojego byłego pracodawcy, jednak z miejsca pokazał swój talent i umiejętności, tym samym interesując swą osobą ekipy z całego świata, w tym ostatecznego zwycięzcę boju. Od kilku lat znany rosyjski team nie może dorównać wyrastającym na coraz większe potęgi oponentom, m.in. Zenitowi Sankt Petersburg czy Lokomotiwowi Moskwa, stąd też konieczna była ofensywa transferowa.

Bruno Fuchs w barwach brazylijskiego zespołu zdążył wystąpić łącznie w 17 spotkaniach. Portal "Transfermarkt" wycenia 21-letniego defensora na 1,8 miliona euro. Do CSKA Moskwa powędrował też m.in. Baktiyar Zaynutdinov z Rostowa.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

pfc-cska.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI