TRANSFERY

Arkadiusz Milik jednak zasili szeregi AS Romy?


19 SIERPNIA 2020, 12:26


ARKADIUSZ MILIK
AS ROMA
JUVENTUS
SSC NAPOLI
SERIE A
WŁOCHY
POLSKA
TRANSFERY26-latek zamiast do Turynu, ma przeprowadzić się do Rzymu.

Jak dowiedziało się "Corriere dello Sport", Arkadiusz Milik podczas letniego okienka transferowego najpewniej przeniesie się z SSC Napoli do AS Romy. Włodarze neapolitańskiego klubu zaakceptowali ofertę rzymskiego zespołu składającą się z Cengiza Ündera plus 15-20 milionów euro za polskiego napastnika, który do tej pory był łączony głównie z Juventusem. Teraz decyzja należy do Arka, ale oddalająca się perspektywa gry u boku Cristiano Ronaldo, może zmusić Milika do przyjęcia propozycji złożonej mu przez AS Romę.

SSC Napoli znalazło już nawet następcę Polaka - będzie nim Victor Osimhen, za którego LOSC Lille dostało 50 milionów euro + 10 milionów euro zmiennych. 49-krotny reprezentant Biało-Czerwonych występuje w barwach zespołu popularnych Azzurrich od sierpnia 2016 roku, kiedy to trafił do Włoch za 32 miliony euro z Ajaxu Amsterdam, gdzie był jedną z największych gwiazd.

Arkadiusz Milik w 35 spotkaniach minionej kampanii strzelił 14 bramek. Portal "Transfermarkt.de" wycenia środkowego napastnika na około 32 miliony euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

Corriere dello Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI