TRANSFERY

Oficjalnie: Michał Bednarski snajperem Miedzi Legnica


18 SIERPNIA 2020, 12:56


MICHAŁ BEDNARSKI
MIEDŹ LEGNICA
GÓRNIK POLKOWICE
FORTUNA 1 LIGA
POLSKA
TRANSFERY24-letni Michał Bednarski wzmacnia atak Miedzi. Napastnik w minionym sezonie w barwach Górnika Polkowice sięgnął po koronę króla strzelców drugiej ligi, zdobywając 24 gole w 29 meczach.

Bednarski to jedno z najgorętszych nazwisk w tym okienku transferowym. W ostatnich tygodniach media łączyły bramkostrzelnego zawodnika m.in. ze Śląskiem Wrocław, Cracovią, Jagiellonią Białystok czy Arką Gdynia. Utalentowany napastnik zdecydował się jednak na Miedź.

- Oferta Miedzi Legnica była najpoważniejsza. Klub przekonał mnie pod każdym względem, w każdym aspekcie jest poukładany. To skłoniło mnie do przyjścia do Legnicy. Zamierzam we wszystkich meczach zostawiać dużo zdrowia na boisku. Z tego względu, że jestem napastnikiem, to chciałbym pomóc drużynie poprzez zdobywanie goli. Myślę, że wtedy drużyna będzie osiągać dobre wyniki. Na pewno zespół na to stać. Oglądałem wiele meczów Miedzi i widzę ogromny potencjał zawodników. Lubię stawiać przed sobą indywidualne cele bramkowe, ale pozostawiam je tylko dla siebie i nikomu o nich nie mówię. Podchodzę do tego z pokorą, bo najważniejsze jest dobro drużyny - powiedział Michał Bednarski po podpisaniu umowy.

Snajper Górnika Polkowice miniony sezon zakończył z fenomenalną statystyką 24 bramek zdobytych w 29 meczach. Do tego dołożył też 5 asyst. Bednarski sięgnął po koronę króla strzelców II-ligowych rozgrywek, dystansując doświadczonego Marcina Robaka z Widzewa Łódź czy Karola Czubaka, strzelającego w poprzednim sezonie regularnie dla Bytovii Bytów. Do Miedzi przechodzi na zasadzie transferu definitywnego, wiążąc się z Zielono-Niebiesko-Czerwonymi 3-letnim kontraktem.

 

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

miedzlegnica.eu


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI