TRANSFERY

Arvydas Novikovas na wylocie z Legii Warszawa


18 SIERPNIA 2020, 12:17


ARVYDAS NOVIKOVAS
LEGIA WARSZAWA
BB ERZURUMSPOR
POLSKA
TURCJA
TRANSFERYGdy Arvydas Novikovas przechodził do warszawskiej Legii, miał z miejsca stać się jej gwiazdą. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, a tegoroczni mistrzowie Polski chcą pozbyć się 55-krotnego reprezentanta Litwy. Nowym klubem byłego piłkarza Jagielonii ma zostać turecki BB Erzurumspor.

Novikovas trafił do Legii latem ubiegłego roku. Od tego czasu pomocnik rozegrał 24 spotkania w barwach pierwszej drużyny Wojskowych. W rozegranych spotkaniach Litwinowi udało się tylko cztery razy trafić do bramki swoich rywali.

Mimo kontraktu obowiązującego jeszcze przez 2 lata, mistrzowie Polski nie wiążą przyszłości z osobą 29-letniego piłkarza. Legia nie będzie robiła przeszkód Novikovasowi przy zmianie klubu, żądając za swojego piłkarza kwoty podobnej do tej, za którą rok temu sprowadzano go na Łazienkowską (około 300 tysięcy euro).

Warszawscy działacze są przygotowani na odejście Novikovasa i już poszukują kolejnych wzmocnień na pozycję skrzydłowego. W kuluarach pada nazwisko m.in. byłej gwiazdy Piasta Gliwice - Joela Valencii, a także 20-letniego Brazylijczyka występującego w portugalskim zespole CD Tondela - Richarda.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Mateusz Okraszewski

Źródło:

legia.net


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI