TRANSFERY

West Ham United włącza się do walki o Witalija Mykołenkę


15 SIERPNIA 2020, 11:52


VITALIY MYKOLENKO
WEST HAM UNITED
INTER MEDILAN
NAPOLI
DYNAMO KIJÓW
TRANSFERY21-latek jest rozchwytywany przez europejskie kluby.

Według doniesień piłkarskich mediów, toczy się zacięta walka o podpis ukraińskiego, utalentowanego lewego obrońcy, Vitaliya Mykolenki. Defensor występuje aktualnie w Dynamie Kijów, którego jest wychowankiem. Wcześniej informowano o zainteresowaniu piłkarzem ze strony włoskich gigantów: niepoukładanego SSC Napoli oraz walczącego o najwyższe cele Interu Mediolan.

Gennaro Gattuso ma zamiar znaleźć finalnie alternatywę dla Mario Ruiego, który odstaje od reszty drużyny, zaś Nerazzurrim zależy na graczu ze względu na brak alternatywy dla Cristiano Biraghiego, któremu i tak został jedynie rok wypożyczenia, po czym z powrotem zamieni się miejscami z nieobliczalnym Dalbertem, aktualnie będącym częścią składu Fiorentiny. Jednak ze względu na problemy na tej pozycji, według "Calciomercato", zamiar ściągnięcia Ukraińca ma także West Ham ze względu na słabą dyspozycję Aarona Cresswella oraz niemożność wytrzymania na równym poziomie całej kampanii przez zawodnika z Demokratycznej Republiki Konga - Arthura Masuaku.

Vitaliy Mykolenko wystąpił łącznie w 36 spotkaniach, w których strzelił aż 4 bramki i zanotował 7 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia 21-latka na kwotę 9 milionów.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

Calciomercato


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI