TRANSFERY

Antonee Robinson bliski Sheffield United


10 SIERPNIA 2020, 19:44


ANTONEE ROBINSON
SHEFFIELD UNITED
WIGAN ATHLETIC
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERY23-latek jest łączony z rewelacją sezonu Premier League.

Jak wynika ze świeżych doniesień brytyjskiego "The Sun", na światło dzienne wyszło zainteresowanie włodarzy Sheffield United amerykańskim bocznym obrońcą, obecnie graczem Wigan Athletic - Antonee'em Robinsonem. Popularni The Latics absolutnie beznadziejny sezon zwieńczyli spadkiem do trzeciej klasy rozgrywkowej w Anglii, League One.

Zarząd zeszłorocznego beniaminka Premier League zdaje sobie sprawę, że tak zdolny piłkarz jak wspomniany defensor przewyższa umiejętnościami obecną ekipę i ma zamiar wykorzystać to, oferując mu możliwość gry w elicie. The Blades przed zawieszeniem rozgrywek byli na najlepszej drodze do europejskich pucharów, jednak obniżenie nieco lotów po powrocie do gry skutkowało finalnie dziewiątym miejscem w lidze. Należy wspomnieć, że w zeszłym roku piłkarz był łączony z AC Milanem, jednak przeszkodą okazały się problemy zdrowotne, związane z nieregularnością rytmu bicia serca Amerykanina.

Antonee Robinson w 39 spotkaniach wszystkich rozgrywek zdobył jedną bramkę i zaliczył asystę. Piłkarską przygodę zaczął w akademii Evertonu, skąd z drużyny U-23 był wypożyczony najpierw do Bolton Wanderers, a później do Wigan Athletic, które w zeszłym roku wykupiło go za 2,2 miliona euro i zarząd spadkowicza Championship oczekuje podobnej kwoty od Sheffield United. "Transfermarkt" wycenia 23-latka na 3,5 miliona euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

The Sun


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI