TRANSFERY

Liverpool ciągle myśli o Jamalu Lewisie


07 SIERPNIA 2020, 20:33


JAMAL LEWIS
LIVERPOOL FC
NORWICH CITY
KANARKI
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERY22-latek jest przedmiotem walki między dwoma drużynami.

"The Guardian" jest przekonany co do swoich doniesień i informuje o aktualnym stanie negocjacji między Liverpoolem, a ostatnią ekipą zakończonego sezonu Premier League, Norwich City w kwestii transferu irlandzkiego defensora, Jamala Lewisa. Popularne Kanarki bardzo cenią sobie wkład i wysiłek, który piłkarz włożył w walkę o utrzymanie, dlatego też odrzuciły już pierwszą ofertę od The Reds, opiewającą na okrągłe 10 milionów funtów.

Żądania relegowanej do Championship drużyny dwukrotnie przewyższają wartość zaproponowanych pieniędzy za podpis obrońcy. Sam zainteresowany jest chętny do przenosin na Anfield, nawet akceptując w ciemno dla wielu niechlubną rolę zmiennika, w tym przypadku Szkota Andy'ego Robertsona. Jeśli kluby dojdą do porozumienia, Jürgen Klopp będzie miał zaplecze w przypadku niedyspozycji klasowego zawodnika, jednak włodarze mistrza Anglii informują, że w przypadku załamania negocjacji mają do rozważenia także inne ciekawe opcje.

Jamal Lewis w trakcie tegorocznej kampanii rozegrał 33 spotkania. Strzelił on jedną bramkę. Portal "Transfermarkt" wycenia 6-krotnego reprezentanta Irlandii Północnej na 11 milionów euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

The Guardian


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI