TRANSFERY

Arsenal włączył się do walki o Gabriela Magalhaesa


07 SIERPNIA 2020, 20:15


GABRIEL MAGALHAES
ARSENAL FC
LOSC LILLE
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
FRANCJA
TRANSFERY22-latek łączony jest z wieloma europejskimi potęgami.

Jak było wiadomo już od dłuższego czasu, według mnóstwa zespołów ze światowego topu, brazylijski defensor wykracza poziomem ponad klub, jakim jest Lille. Nawet biorąc pod uwagę fakt, iż klub ten zajął wciąż wysokie, czwarte miejsce w zakończonym sezonie Ligue 1, to wydaje się, że Les Dogues są jedynie jednym z pierwszych przystanków w drodze gracza na szczyt.

Do walczących o podpis stopera - Evertonu, Napoli oraz Manchesteru United - ponoć dołączył Arsenal Londyn. Wszystkie z tych zespołów mają interes w pozyskaniu piłkarza. Red Devils szukają godnego partnera dla klasowego Harry'ego Maguire'a, ekipa z Liverpoolu szuka wzmocnień mających ułatwić batalię w Premier League o europejskie puchary, zaś Azzurri śledzą sytuację obrońcy, ponieważ cały czas mówi się o finalnym odejściu Kalidou Koulibaly'ego.

Gabriel Magalhaes we wszystkich rozgrywkach wystąpił w aż 34 spotkaniach, w których był filarem formacji defensywnej LOSC Lille. Udało mu się nawet raz wpisać na listę strzelców. "Transfermarkt" informuje, że wartość 22-latka oscyluje w granicach 20 milionów euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

goonertalk.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI