TRANSFERY

Oficjalnie: Puszcza Niepołomice wypożyczyła Mateusza Skrzypczaka


07 SIERPNIA 2020, 14:16


MATEUSZ SKRZYPCZAK
PUSZCZA NIEPOŁOMICE
KKS LECH POZNAŃ
FORTUNA 1 LIGA
TRANSFERYPomocnik Lecha Poznań - Mateusz Skrzypczak najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu. Lechita przez kolejne miesiące będzie reprezentował Puszczę.

20-letni wychowanek Kolejorza w poprzednim roku rozegrał cztery mecze w pierwszej drużynie oraz szesnaście spotkań w rezerwach poznańskiego klubu. W związku z tym podjęto decyzję o wypożyczeniu młodego pomocnika do innego klubu, gdzie będzie mógł regularnie występować na poziomie pierwszej ligi.

- Wspólnie z Mateuszem zdecydowaliśmy się na Puszczę Niepołomice, bo z naszych wcześniejszych obserwacji i historii wypożyczeń naszych zawodników wiemy, że to bardzo dobre miejsce do dalszego rozwoju. Liczymy na to, że będzie mógł tam cały czas podnosić umiejętności - Tomasz Rząsa (dyrektor sportowy).

Skrzypczak zadebiutował w pierwszej drużynie w kwietniu 2019 roku, w ligowym starciu z Jagiellonią Białystok (3:3). Jak do tej pory rozegrał w tym zespole siedem meczów, w których to zdobył jedną bramkę. Trafienie to zaliczył w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski, kiedy drużyna Niebiesko-Białych wygrała w Głogowie 2:0.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👇👇👇 👤 Mateusz Skrzypczak 🔁 Lech - Puszcza Niepołomice 💶 wypożyczenie #mateuszskrzypczak #puszcza #lech 👀 Obserwuj: @nowinki_transferowe

Post udostępniony przez Nowinki transferowe (@nowinki_transferowe)

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Redakcja

Źródło:

lechpoznan.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI