TRANSFERY

Tottenham Hotspur zawalczy o Saida Benrahmę


06 SIERPNIA 2020, 23:24


SAID BENRAHMA
TOTTENHAM HOTSPUR
BRENTFORD FC
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERY24-latek po genialnym sezonie jest rozchwytywany.

Jak informują znane w całej Wielkiej Brytanii "Daily Mail" oraz "Mirror", do grona zainteresowanych podpisem algierskiego skrzydłowego Brentfordu, Saida Benrahmy, dołącza zespół Kogutów. Oferta, za jaką włodarze Pszczół byliby w stanie rozważyć sprzedaż gwiazdora wynosi 16 milionów funtów, co dla niemal każdego chętnego z Premier League jest kwotą promocyjną.

W walce o kartę zawodniczą piłkarza znajdują się też pozostałe kluby ze stolicy: Arsenal, który jednak jest w trakcie negocjacji z Willianem, Chelsea, której po przeprowadzeniu absolutnej ofensywy transferowej może powoli braknąć funduszy oraz West Ham, także zmuszony do sprzedaży któregoś z zawodników w celu pozyskania pieniędzy na Algierczyka.

Dlatego z racji na problemy konkurentów, to właśnie drużynę z białej części Londynu można typować ze wskazaniem jako faworyta w tym wyścigu. Sam zainteresowany ma aspiracje, by grać w angielskiej ekstraklasie, zwłaszcza, że z obecnym teamem był maksymalnie blisko tego osiągnięcia, jednak finalnie po dogrywce baraże o ostatnie miejsce wygrało Fulham.

Said Benrahma ma za sobą niesamowity rok. W 46 spotkaniach ligi oraz play-offów uzbierał dwucyfrowe sumy w dwóch najważniejszych statystykach ofensywnych: 17 bramek oraz 10 asyst. "Transfermarkt" wycenia 24-latka na 10,5 miliona euro.

 

👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸Michał Nadrowski

Źródło:

mirror.co.uk


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI