
Lucas Vazquez na radarze Tottenhamu Hotspur
29-latek wzbudził zainteresowanie Kogutów dowodzonych przez Jose Mourinho.
Jak poinformowało "Daily Express", Lucas Vazquez podczas letniego okienka transferowego może przenieść się z Realu Madryt do Tottenhamu Hotspur. Włodarze Spurs i przede wszystkim trener Jose Mourinho podobno widzą w prawoskrzydłowym idealne wzmocnienie, a także zbalansowanie swojej kadry.
Dziewięciokrotny reprezentant Hiszpanii występuje w Realu Madryt od lipca 2015 roku, kiedy to trafił na Santiago Bernabeu za ok. jeden milion euro z Espanyolu Barcelona. Warto jednak odnotować, iż mierzący 173 centymetry piłkarz przed przenosinami na Estadi Cornella-El Prat grał w młodzieżówkach Królewskich.
Lucas Vazquez w 22 spotkaniach minionej kampanii strzelił 3 bramki i zanotował 2 asysty. Fachowy portal "Transfermarkt.de" wycenia go na około 16 milionów euro.
👀 Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸
KOMENTARZE