TRANSFERY

Andre-Frank Zambo Anguissa zostanie w Villarrealu?


21 LIPCA 2020, 20:47


ANDRE-FRANK ANGUISSA
VILLARREAL CF
FULHAM FC
LA LIGA
HISZPANIA
ANGLIA
TRANSFERYAfrykańczyk może na stałe zostać w Hiszpanii.

Jak informują "The Sun" oraz "Sky Sports", po rocznym wypożyczeniu z drużyny grającej na zapleczu Premier League do przyszłorocznego uczestnika prestiżowej Ligi Europy (5. miejsce w La Lidze Santander), Villarreal wcale nie ma zamiaru oddawać 25-latka z powrotem do angielskiej ekipy. Zarząd jest zdeterminowany, aby przekonać piłkarza do dłuższego pobytu na Estadio de la Ceramica. Dlatego też klub skontaktował się już w tej sprawie z pracodawcą zainteresowanego w celu ustalenia kwoty zadowalającej obie strony transakcji - Fulham, a także Villarreal.

Wydaje się, że pierwsze słowo, wypowiedziane przez Hiszpanów może już na dobre zamknąć temat, bowiem w grę wchodzi 25 milionów euro. Fulham jest wstępnie usatysfakcjonowane propozycją z kraju z Półwyspu Iberyjskiego i poważnie ją rozważa w kontekście późniejszych kroków w trakcie okienka transferowego.

Anguissa w barwach Żółtej Łodzi Podwodnej rozegrał 39 spotkań. Zdobył on w nich 2 bramki i zaliczył taką samą liczbę asyst. Znany portal "Transfermarkt" wycenia Kameruńczyka na 20 milionów, a jego wykup kosztuje o 5 milionów euro więcej.Michał Nadrowski

Źródło:

Sky Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI