TRANSFERY

Real Madryt ruszył po Nicolo Zaniolo


05 LIPCA 2020, 11:41


NICOLO ZANIOLO
REAL MADRYT
AS ROMA
LA LIGA
SERIE A
HISZPANIA
WŁOCHY
TRANSFERYWedług informacji podanych przez "Calciomercato", Real Madryt chce jak najszybciej zakontrakotwać gwiazdę AS Romy - Nicolo Zaniolo. Królewscy są gotowi na szybkie i udane negocjacje, oferując za 21-latka 50 milionów euro.

O zainteresowanie włoskim talentem, ze strony Realu Madryt mówiło się już od jakiegoś czasu. 33-krotni mistrzowie Hiszpanii byli gotowi ściągnąć do swoich szeregów perspektywicznego zawodnika, jednak brakowało wówczas konkretów. Teraz sytuacja wydaje się z goła odmienna, a Królewscy wykorzystując kryzys Giallorossich chcą jak najszybciej ruszyć po ich gwiazdę, wykładając 50 milionów.

Działacze z Rzymu będą próbowali nakłonić Zaniolo do pozostania na Półwyspie Apenińskim, jednak może okazać się to karkołomnym wyzwaniem. Sytuacja AS Romy wydaje się bardzo słaba. Rzymianie spadają coraz niżej w ligowej tabeli, grając zdecydowanie poniżej oczekiwań. Giallorossi zajmują dopiero 5. miejsce, tracąc do czwartej Atalanty aż 12 punktów. Dodatkowo goniący Romę Milan zbliżył się do drużyny ze stolicy Włoch na jedynie dwa oczka, co w kontekście walki o europejskie puchary, wydaje się bardzo ciekawą rywalizacją. Wobec takiej sytuacji, Zaniolo może być podwójnie zmotywowany, aby dołączyć do Realu, gdyż klub z Madrytu może zagwarantować młodemu piłkarzowi grę w Lidze Mistrzów.

Przez serwis "Transfermarkt.de", Zaniolo jest wyceniany na około 45 milionów euro.Mateusz Okraszewski

Źródło:

Calciomercato


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI