TRANSFERY

Real Madryt spogląda na Jadona Sancho


03 CZERWCA 2020, 23:08


JADON SANCHO
REAL MADRYT CF
BORUSSIA 09 DORTMUND
NIEMCY
HISZPANIA
TRANSFERYMłodym Anglikiem interesuje się połowa Europy. Według mediów, do chętnych na sprowadzenie zawodnika dołączył również m.in. hiszpański Real Madryt.

Jadon Sancho to niewątpliwie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Zawodnikiem Borussii Dortmund interesuje się wiele czołowych ekip takich jak: Manchester United, Chelsea, Liverpool czy też FC Barcelona. Według "AS'a" do zainteresowanych usługami 20-latka dołączyli Królewscy. Dziennik sugeruje, że świetne stosunki zdecydowanie mogą ułatwić przeprowadzenie tejże operacji.

Władze BVB są świadome i przygotowane na to, że ich największa gwiazda zespołu odejdzie już tego lata. Nie zamierzają się oni go jednak pozbywać za bezcen. Gazety sportowe już w lutym informowały o tym, że Czerwone Diabły zaproponowały za Jadona Sancho 140 milionów euro, które Borussia odrzuciła. Wydaje się, że cena za piłkarza reprezentacji Anglii może oscylować w granicach nawet 200 milionów.

20-latek w obecnym sezonie zachwyca grą i swoimi liczbami. Zagrał on w 39 spotkaniach i strzelił przy tym 20 bramek oraz zanotował aż 20 asyst. Portal "Transfermarkt.de" szacuje jego wartość na mniej więcej 117 milionów euro.Paweł Nędzi

Źródło:

AS


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI