TRANSFERY

Ogromne zainteresowanie Ferranem Torresem


25 MAJA 2020, 21:37


FERRAN TORRES
VALENCIA CF
MANCHESTER CITY
MANCHESTER UNITED
HISZPANIA
TRANSFERYWedług mediów, Ferran Torres znalazł się na celowniku wielu czołowych europejskich klubów, a wśród nich znalazł się między innymi Real Madryt.

"The Athletic" donosi, że skrzydłowy Valencii znalazł się w orbicie zainteresowań wielkich piłkarskich klubów. Brytyjski dziennik informuje, że zawodnikiem interesują się takie potęgi jak: Manchester City, Manchester United, Liverpool, FC Barcelona, Real Madryt czy też Juventus. 20-latek w swoim kraju uchodzi za ogromny talent i przyszłość hiszpańskiej piłki, więc takie zainteresowanie nie powinno wcale dziwić.

Mówi się o tym, że działacze popularnych Nietoperzy będą chętni do sprzedaży zawodnika już tego lata po obniżonej stawce, zanim ten wkroczy w swoje ostatnie 12 miesięcy kontraktu, co spowodowałoby jeszcze większą obniżkę owej ceny.

Ferran Torres w obecnym sezonie wystąpił w 35 spotkaniach, w których zanotował 6 trafień oraz zaliczył 7 asyst. Portal "Transfermarkt.de" szacuje wartość Mistrza Europy U-19 na około 45 milionów euro, co na pewno nie jest wygórowaną kwotą.Paweł Nędzi

Źródło:

The Athletic


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI