TRANSFERY

Wymiana na linii Tottenham Hotspur - FC Barcelona?


03 MAJA 2020, 18:57


TANGUY NDOMBELE
IVAN RAKITIĆ
TOTTENHAM HOTSPUR
BARCELONA
HISZPANIA
TRANSFERYTottenham Hotspur wymieni się piłkarzami z FC Barceloną?

Jak podaje "Mundo Deportivo", możliwa jest wymiana pomiędzy FC Barceloną, a Tottenhamem Hotspur. Zawodnikami, którzy mieliby wziąć udział w tej operacji mieliby być 32-letni pomocnik Ivan Rakitić, a po stronie klubu z Anglii Tanguy Ndombele. Sam Chorwat bardzo chciałby wrócić do Sevilli, która na ten moment nie jest w stanie zapłacić odstępnego, ani opłacić sporej pensji Ivana Rakiticia.

Dla Ivana więc najlepszą opcją wydaje się być klub z Wysp. Jeśli chodzi natomiast o Ndombele, to Francuz niezbyt dogaduje się z Jose Mourinho, więc byłby skłonny do opuszczenia ekipy z Londynu po zaledwie roku. Ivan Rakitić w obecnym sezonie wystąpił w 31 spotkaniach, zaliczając 4 asysty. Jego kontrakt wygasa w 2021 roku i niemal pewne jest, że owa umowa nie zostanie przedłużona przez władze Barcy.

Tanguy Ndombele wystąpił w obecnym sezonie w 27 spotkaniach, notując 2 bramki i 4 asysty. Portal "Transfermarkt" wycenia Chorwata na 20 milionów, natomiast Francuza na kwotę o 32 miliony większą, a więc 52 miliony euro.Michał Janusz

Źródło:

Mundo Deportivo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI