TRANSFERY

Odsonne Edouard zamieni Celtic Glasgow na Arsenal?


03 MAJA 2020, 18:35


ODSONNE EDOUARD
ARSENAL FC
CELTIC GLASGOW FC
PREMIER LEAGUE
SZKOCJA
TRANSFERYPierre-Emerick Aubameyang prawdopodobnie latem opuści zespół z Londynu. Następcą Gabończyka może zostać młody piłkarz Celticu - Odsonne Edouard.

Umowa 31-letniego napastnika z Arsenalem wygasa 30 czerwca 2021 roku i najprawdopodobniej nie zostanie ona przedłużona. Ta sytuacja sprawia, że Kanonierzy będą chcieli sprzedać swojego najlepszego zawodnika już latem. Wszystko po to, by udało im się zarobić na nim jak największą kwotę pieniędzy.

Większa część pieniędzy może zostać przeznaczona na zakupienie następcy reprezentanta Gabonu. Według brytyjskich mediów, może nim zostać Odsonne Edouard. Francuz rozgrywa kapitalny sezon, w samej lidze zdobył dla drużyny Celticu aż 21 goli i jest bezsprzecznie liderem klasyfikacji strzelców tamtejszej ligi.

Arsenal ma przeznaczyć na transfer młodego Francuza kwotę w granicach 30 milionów funtów. Kontrakt 22-latka z Celtikiem trwa do 30 czerwca 2022 roku. O usługi Edouarda zabiegają także takie kluby jak m.in. Everton oraz Leicester City.Michał Janusz

Źródło:

Daily Star


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI