TRANSFERY

Arsenal sprowadzi Thomasa Parteya?


23 KWIETNIA 2020, 13:38


THOMAS PARTEY
ARSENAL
ATLETICO MADRYT
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
GHANA
TRANSFERYJak donosi "Daily Mail", Thomas Partey rozpoczął rozmowy z działaczami Arsenalu. Rzekome zainteresowanie 26-letnim ghańskim pomocnikiem potwierdza również ojciec gwiazdy Atletico, który otwarcie o tym mówi.

Kanonierzy chcą wykorzystać niezdecydowanie reprezentanta Ghany, który zdaniem mediów, chciałby opuścić stolicę Hiszpanii. Londyńska drużyna wykłada na stół 43 miliony funtów - czyli tyle, ile wynosi klauzula wykupu Thomasa. Zarząd Atletico Madryt chociaż chciałby zatrzymać w swoich szeregach uzdolnionego pomocnika, nie będzie robił mu problemów z przeprowadzką na Wyspy Brytyjskie. Przypomnijmy, że Partey jest jedną z kluczowych postaci w układance Diego Pablo Simeone. 26-latek rozegrał w obecnym sezonie 35 spotkań, notując 3 gole i 1 asystę.

O potencjalnym transferze do Premier League wypowiada się też ojciec Parteya.

- Powiedział mi, że plotki są prawdziwe. Arsenal rozpoczął negocjację z Thomasem, a on sam będzie szczęśliwy z przeprowadzki na Emirates - informuje ojciec piłkarza.

Thomas Partey jest wychowankiem Atletico Madryt oraz jednym z ich najlepszych zawodników. W barwach Rojiblancos piłkarz rozegrał już ponad 100 spotkań. Przez serwis "Transfermarkt", Thomas Partey jest wyceniany na około 40 milionów euro.

 

THOMAS PARTEY

ATLETICO MADRYT
 
ARSENAL
 
 
65%Mateusz Okraszewski

Źródło:

Daily Mail


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI