TRANSFERY

Mocarstwowe plany Newcastle United


22 KWIETNIA 2020, 20:56


MUHAMMAD IBN SALMAN
EDI CAVANI
NEWCASTLE UNITED
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
TRANSFERYNowy właściciel Newcastle United, czyli Muhammad ibn Salman zamierza zrobić z klubu z Premier League prawdziwą potęgę, nie żałując na przebudowę zespołu.

O przejęciu drużyny przez arabskiego szejka, media informują od bardzo dawna, kwestią czasu wydaje się oficjalne potwierdzenie tej operacji. Majątek następcy tronu Arabii Saudyjskiej szacowany jest na niebotyczne aż 260 miliardów funtów. Szejk Muhammad ibn Salman planuje przeznaczyć te pieniądze na rozbudowę popularnych Srok i zamierza uczynić z zespołu, który rozgrywa swoje mecze na St. James' Park, dobry europejski klub piłkarski, który powalczy o grę w Lidze Mistrzów.

"ESPN" informuje o tym, że książe koronny chce zacząć budowę drużyny od trenera. Jego wybór waha się między Mauricio Pochettino, a Massimiliano Allegrim. Obaj trenerzy od jakiegoś czasu są bezrobotni. W prasie mówi się również, że szejk chce sprowadzić topowego napastnika, a najwięcej słyszy się o zatrudnieniu Edinsona Cavaniego. Urugwajski snajper najprawdopodobniej nie przedłuży umowy z PSG i po tym sezonie odejdzie z Les Parisiens. Możemy spodziewać się, że to nie koniec spekulacji, dlatego coraz częściej będziemy widywać informacje o potencjalnych transferach nowego właściciela Newcastle, który pieniędzy nie będzie żałować.Paweł Nędzi

Źródło:

ESPN


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI