TRANSFERY

Holenderskie obserwacje skautów FC Barcelony


06 KWIETNIA 2020, 20:48


DONYELL MALEN
MYRON BOADU
CALVIN STENGS
FC BARCELONA
PSV
HOLANDIA
TRANSFERYDuma Katalonii obserwuje utalentowanych zawodników z ligi holenderskiej.

Jak podaje "Mundo Deportivo", skauci Barcy bacznie obserwują ligę holenderską i zawodników, którzy w niej występują. Na tej liście znalazł się 21-letni Donyell Malen z PSV Eindhoven, który wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach, zdobywając 17 goli i zaliczając 9 asyst. Ten piłkarz może grać na "9" i na obu skrzydłach. "Transfermarkt" wycenia go na około 28 milionów euro, a jego umowa obowiązuje aż do 2024 roku.

Innym zawodnikiem jest 19-letni Myron Boadu z AZ Alkmaar, który wystąpił w tym sezonie w 39 spotkaniach, zdobywając 20 bramek i zaliczając 13 asyst. Może grać jako "9" i jako lewy napastnik. "Transfermarkt" wycenia go na 20 milionów, a jego kontrakt obowiązuje do 2023 roku. Boadu uchodzi za perspektywicznego piłkarza.

Ostatnim zawodnikiem z tej listy jest 21-letni Calvin Stengs, który wystąpił w tym sezonie w 42 spotkaniach, zdobywając 10 bramek i 12 asyst. Może on grać na obu skrzydłach i na pozycji środkowego lub ofensywnego pomocnika. Jego umowa obowiązuje do 2023 roku, a "Transfermarkt.de" wycenia go na 20 milionów euro.Michał Janusz

Źródło:

Mundo Deportivo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI