TRANSFERY

Raul Jimenez na radarze dwóch wielkich klubów


04 KWIETNIA 2020, 16:04


RAUL JIMENEZ
WOLVERHAMPTON FC
MANCHESTER UNITED
REAL MADRYT
ANGLIA
HISZPANIASnajper Raul Jimenez od początku obecnej kampanii znajduje się w bardzo dobrej dyspozyji i zwrócił na siebie uwagę dwóch wielkich europejskich klubów. Bitwę o zawodnika mają stoczyć dwaj tacy giganci jak Real Madryt i Manchester United.

Raul Jimenez od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie oraz nie przestaje zaskakiwać. Jego wręcz wyśmienita gra przełożyła się na to, że meksykańskim napastnikiem zaczęły interesować się poważne europejskie zespoły. W wywiadzie dla dziennika "Marca" piłkarz wyjawił, że nie ma on podpisanej w swojej umowie z Wolverhampton żadnej klauzuli odejścia. Dodał on również, że jego kontrakt jest ważny do 2023 roku oraz, że popularne Wilki nie sprzedadzą go za mniej niż 40 milionów euro. Taka cena nie odstrasza zarówno Królewskich, jak i klubu z Old Trafford. Wszystko wskazuje na to, że te zespoły stoczą zacięty bój o jego podpis.

28-latek w obecnym sezonie wystąpił w 44 spotkaniach, w których zdobył 22 bramki i zanotował przy tym 10 asyst. Portal "Transfermarkt.de" szacuje jego wartość na 50 milionów euro i raczej za mniej więcej tyle byłby on do wzięcia.Paweł Nędzi

Źródło:

Marca


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI