TRANSFERY

Real Madryt rusza po Fabiana Ruiza


03 KWIETNIA 2020, 18:11


FABIAN RUIZ
SSC NAPOLI
REAL MADRYT CF
HISZPANIA
WŁOCHY
LA LIGA
SERIE A
TRANSFERYReprezentant Hiszpanii - Fabian Ruiz, znalazł się na celowniku Realu Madryt.

Taką informację podała włoska gazeta "La Gazetta dello Sport". O zainteresowaniu usługami pomocnika Napoli ze strony Królewskich, mówiło się już od kilku miesięcy, jednak w całej tej historii brakowało konkretów. Real jednak nie odpuszcza i mimo chwilowej stagnacji w sprawie transferu, ponownie rozważa sprowadzenie do swoich szeregów 24-letniego Hiszpana. W sprawie potencjalnej przeprowadzki Fabiana Ruiza na Santiago Bernabeu, głos zabrał jego menedżer - Alvaro Torres.

- Tak, Real Madryt jest zainteresowany Fabianem. Przekazaliśmy tą informację władzom SSC Napoli - wspomina agent piłkarza w rozmowie z "Canal Sur Radio".

Alvaro Torres dodaje również, że mimo zainteresowania ze strony władz Realu, 24-latek powinien zająć się na razie występami w zespole trenera Gennaro Gattuso.

- Teraz chłopak powinien się skupić na aktualnym zespole, czyli Napoli. Latem zobaczymy, co będzie dalej - podsumowywuje przedstawiciel Fabiana Ruiza.

Sprawa wydaje się dynamiczna i ciężko cokolwiek przewidzieć. Wiadomo, że prócz Realu, zainteresowanie zawodnikiem wykazuje również Barcelona oraz kilka klubów z angielskiej Premier League. Każda drużyna, pragnąca pozyskać Ruiza, musi liczyć się z wydatkiem około 60 milionów euro - na tyle wycenia go "Transfermarkt.de".Mateusz Okraszewski

Źródło:

La Gazzetta dello Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI