TRANSFERY

Boca Juniors przekona Edinsona Cavaniego?


30 MARCA 2020, 22:30


EDINSON CAVANI
BOCA JUNIORS
PSG FC
NAPOLI
LIGUE 1
FRANCJA
ARGENTYNA
TRANSFERYEdinson Cavani od dłuższego czasu jest na wylocie z PSG. 33-letni napastnik już w styczniu miał przenieść się do Atletico Madryt, ale jednak transfer ostatecznie nie doszedł do skutku. Wszystkie znaki na niebie oraz ziemi wskazują jednak na to, że Urugwajczyk przeniesie się do ligi argentyńskiej, a konkretniej do... Boca Juniors.

Wszystko wskazuje na to, że Cavani sensacyjnie przeniesie się do argentyńskiego klubu. Jorge Bermudez, a więc dyrektor sportowy Boca Juniors, w wywiadzie dla "Radio Cooperativa" powiedział, że urugwajski napastnik byłby bardzo solidnym wzmocnieniem. Dodał również, że jest pewien tego, że 33-latek chce wylądować w ich zespole i jeżeli pójdzie po jego myśli, to zobaczymy piłkarza w nowych barwach.

Bardzo dużą rolę w tej operacji ma odgrywać były słynny piłkarz Juan Roman Riquelme, który ma dobry kontakt z przyjacielem Edinsona Cavaniego - Diego Forlanem. Sam zawodnik już wcześniej wyrażał chęć dołączenia do Los Xeneizes. Podobną drogą jak on podążali wcześniej Carlos Tevez, a także Daniele De Rossi.

Słynny El Matador dla Les Parisiens zagrał łącznie w 154 spotkaniach, w których zdobył aż 200 bramek. Jest on tym samym najlepszym strzelcem w historii klubu z Parc des Princes. Z Paris Saint-Germain zdobył 21 trofeów. Portal "Transfermarkt.de" wycenia wartość mega doświadczonego snajpera na mniej więcej 25 milionów.Paweł Nędzi

Źródło:

Radio Cooperativa


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI