TRANSFERY

Jude Bellingham celem Chelsea


29 MARCA 2020, 16:28


JUDE BELLINGHAM
CHELSEA
BORUSSIA DORTMUND
BIRMINGHAM
PREMIER LEAGUE
TRANSFERYMłody Anglik jest w orbicie zainteresowań wielkich piłkarskich klubów. O tego zawodnika już wcześniej pytali włodarze Borussii Dortmund czy Manchesteru United, a teraz Jude Bellingham znalazł się na liście życzeń londyńskiej Chelsea.

Jude Bellingham to prawdziwa rewelacja Championship, na co dzień występuje on w podstawowym składzie klubu Birmingham City. Jego bardzo solidne występy w brytyjskim klubie zostały zauważone przez europejskie potęgi klubowe. The Blues bacznie obserwują poczynania 16-latka i chcą wyprzedzić m.in. Borussię Dortmund czy też Manchester United, którzy również zabiegają o podpis piłkarza Birmingham.

Angielskie media donoszą, że obecnie największe szanse na pozyskanie gwiazdy Championship mają Czerwone Diabły, ale mimo wszystko zespół z Londynu nie rezygnuje oraz zamierza "sprzątnąć" im go sprzed nosa. Środkowy pomocnik w obecnym sezonie wystąpił w aż 35 spotkaniach, w których strzelił 4 bramki oraz zanotował 3 asysty. Jego kontrakt z klubem z 2. ligi angielskiej wygasa w 2021 roku. Portal "Transfermarkt.de" szacuje jego wartość na mniej więcej 12 milionów euro.Paweł Nędzi

Źródło:

Daily Mirror


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI