TRANSFERY

Ousmane Dembele wzbudził zainteresowanie Liverpoolu


28 MARCA 2020, 15:03


OUSMANE DEMBELE
LIVERPOOL FC
FC BARCELONA
PREMIER LEAGUE
HISZPANIA
TRANSFERYZespół prowadzony przez Jürgena Kloppa zagiął parol na młodego skrzydłowego.

Utalentowany zawodnik wystąpił w tym sezonie tylko w 5 meczach w związku z dużą ilością trapiących go kontuzji. Nie odstrasza to jednak Liverpoolu, który jest gotowy na wydatek rzędu 80 milionów euro, aby sprowadzić do siebie młodego Francuza już w najbliższym okienku transferowym. Wzmocniłby on i tak bardzo mocną linię ataku drużyny wicemistrzów Anglii, a także aktualnego lidera tabeli.

Zawodnik posiada bardzo duży talent, jednak przez niewłaściwe prowadzenie w Barcelonie nie był w stanie pokazać kibicom i działaczom jego pełni, o czym wie Jürgen Klopp. Trener ten znany jest z tego, że potrafi wykrzesać 100% możliwości z zawodników klubu, który trenuje. Być może Anfield to idealne miejsce dla Dembele.

FC Barcelona pozyskała tego zawodnika za 125 milionów euro, więc będzie chciała odzyskać jak najwięcej pieniędzy. Jednak może przystać na propozycję Liverpoolu, z powodu kłopotów finansowych związanych z pandemią koronawirusa, na które nie był przygotowany hiszpański klub. Jeśli Duma Katalonii znajdzie odpowiednie fundusze na przeprowadzenie tej operacji, następcą Dembele ma być ktoś z dwójki Neymar z Paris Saint Germain lub Argentyńczyk Lautaro Martinez z Interu Mediolan.Kuba Malarczyk

Źródło:

goal.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI