TRANSFERY

Bayern Monachium zainwestuje w Marca-Andre ter Stegena?


24 MARCA 2020, 19:15


MARC-ANDRE TER STEGEN
FC BAYERN MONACHIUM
MANUEL NEUER
FC BARCELONA
TRANSFERYMedia informują, że niemiecki bramkarz od dłuższego czasu nie chce przedłużyć wygasającej w 2022 roku umowy z FC Barceloną. Ten fakt pragnie wykorzystać mistrz Niemiec - Bayern Monachium, który ponoć zainteresował się golkiperem.

Bawarczycy pomimo tego, że zakontraktowali Alexandra Nübela z ekipy Schalke 04, nadal chcą wzmocnić obsadę bramki. Ich pierwszym wyborem w składzie ma być Marc Andre ter Stegen, na co dzień występujący w Dumie Katalonii. Bayern pragnie wykorzystać napiętą sytuację pomiędzy zawodnikiem a klubem oraz tym samym wykupić 27-letniego golkipera. Taki ruch władz z Allianz Arena jest spowodowany również tym, że i u nich w klubie występuje konflikt pomiędzy Manuelem Neuerem a Franzem Beckenbauerem. Jest on wywołany tym, że 34-letni rosły bramkarz żąda długoterminowego kontraktu, pomimo, że władze nie są co do tego przekonane.

Marc-Andre ter Stegen został wykupiony przez FC Barcelonę w 2014 roku z Borussii Mönchengladbach za 20 milionów euro. Z Blaugraną zdobył on 14 trofeów. Portal "Transfermarkt.de" wycenia jednego z najlepszych bramkarzy na 90 milionów euro.Paweł Nędzi

Źródło:

Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI