POLSKA

Oficjalnie: PKO Ekstraklasa zawieszona do 26 kwietnia


20 MARCA 2020, 15:18


LEGIA WARSZAWA
PIAST GLIWICE
WISŁA KRAKÓW
PKO EKSTRAKLASA
POLSKA
KORONAWIRUSStało się to, co z przebiegu rozprzestrzeniania pandemii koronawirusa wydawało się nieuniknione. Rozgrywki Ekstraklasy po raz kolejny zostały zawieszone, tym razem do 26 kwietnia. Zobaczymy, czy obecną kampanię uda się w ogóle dograć.

Wraz z nimi, wszystkie niższe ligi w naszym kraju, zostały wstrzymane. Taka decyzja jest reakcją na zbierający coraz większe żniwa koronawirus COVID-19. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie piłkarzy oraz piłkarek, Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasa S.A. wydał oficjalne oświadczenie, które prezentujemy Wam tuż poniżej.

"Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasa S.A. informuje, że w związku z tą sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemiologicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji ligi w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 roku włącznie" - informuje treść oświadczenia.

Równocześnie polscy działacze wspominają, że w przypadku decyzji mówiącej o przedwczesnym wznowieniu rozgrywek, wszelkie ustalenia, zostaną przekazane opinii publicznej w trybie natychmiastowym. Także czekamy na rozwój sytuacji.

 Mateusz Okraszewski

Źródło:

ekstraklasa.org


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI