TRANSFERY

Arkadiusz Milik zastąpi Zlatana Ibrahimovicia w AC Milanie?


20 MARCA 2020, 11:13


ARKADIUSZ MILIK
ZLATAN IBRAHIMOVIĆ
AC MILAN
SSC NAPOLI
SERIE A
WŁOCHY
TRANSFERYJak donosi "La Gazzetta dello Sport", Arkadiusz Milik znalazł się w orbicie zainteresowań AC Milanu. Polak miałby zastąpić w jedenastce Zlatana.

Najbardziej prestiżowa włoska gazeta sportowa informuje, jakoby napastnik SSC Napoli, był jednym z kandydatów do zastąpienia 38-letniej szwedzkiej gwiazdy piłkarskiej. Powodem odejścia popularnego Zlatana ma być zwolnienie Zvonimira Bobana - byłego już dyrektora sportowego Milanu. Ibra ma ważny kontrakt do 30 czerwca biężącego roku i bardzo poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością.

Rossoneri rozglądają się już za nowym zawodnikiem, a ich uwagę zwrócił 26-letni reprezentant Polski. Klub chciał kupić piłkarza już w ostatnim zimowym okienku, ale ostatecznie zdecydowali się oni pozyskać Ibrahimovicia. Teraz ma być on głównym pretendentem do zastąpienia legendarnego już napastnika mierzącego aż 195 cm.

Arkadiusz Milik został sprzedany z Ajaxu do Napoli w 2016 roku za 32 miliony euro. W trwającym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach, w których strzelił 12 bramek. Portal "Transfermarkt.de" wycenia etatowego reprezentanta Polski na 40 milionów euro.

 Paweł Nędzi

Źródło:

La Gazzetta dello Sport


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI