TRANSFERY

Sevilla znów zakontraktuje Ivana Rakiticia?


19 MARCA 2020, 21:18


IVAN RAKITIĆ
SEVILLA
FC BARCELONA
PRIMERA DIVISION
LA LIGA
CHORWACJA
TRANSFERYIvan Rakitić wróci do swojego byłego klubu?

Ten sezon będzie prawdopodobnie ostatnim sezonem, w którym zobaczymy Ivana Rakiticia w stroju ekipy Dumy Katalonii. 32-letni Chorwat prawdopodobnie latem przejdzie do Sevilli. Jak przekazują hiszpańskie media, miało już miejsce spotkanie urzędników FC Barcelony i Sevilli, a obie strony są blisko osiągnięcia porozumienia.

Chorwatowi zostaje rok kontraktu, a w tym sezonie po przyjściu Quique Setiena stał się rezerwowym. W trwającej kampanii wystąpił w 28 spotkaniach, zaliczając trzy asysty. Duma Katalonii już w styczniu pragnęła sprzedać Ivana Rakiticia, bowiem zainteresowane nim były takie drużyny jak Manchester United czy Juventus, który zaproponował wymianę zawodników (do Barcy miał powędrować Douglas Costa, natomiast w drugą stronę wyżej wspomniany 32-letni Chorwat, czyli Ivan Rakitić).

Umowa jednak nie doszła do skutku i prawdopodobnie nie dojdzie. Chorwat przeszedł do FC Barcelony w 2014 roku i od tamtego momentu wystąpił w 299 spotkaniach w koszulce FC Barcelony, strzelając 34 bramki i zaliczając 41 asyst.Michał Janusz

Źródło:

Marca


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI