TRANSFERY

Mino Raiola pragnie ściągnąć zawodnika do Realu Madryt


19 MARCA 2020, 12:15


ERLING HAALAND
PAUL POGBA
MINO RAIOLA
REAL MADRYT
BORUSSIA DORTMUND
TRANSFERY



Jeden z najbardziej wpływowych menadżerów piłkarskich na świecie, czyli Mino Raiola w wywiadzie dla dziennika "MARCA" powiedział, że podczas najbliższego lata postara się o transfer jednego ze swoich podopiecznych do stolicy Hiszpanii.

Włoch pod swoimi skrzydłami ma światowe gwiazdy piłki nożnej. Do jego klientów należą, m.in. Paul Pogba, Erling Braut Haaland, Lorenzo Insigne czy także Gianluigi Donnarumma. W wywiadzie dla znanej hiszpańskiej gazety, opowiedział głównie o sytuacjach Pogby oraz Haalanda, czyli o zawodnikach, których Królewscy bacznie obserwują od dłuższego czasu. Co do Francuza, Raiola wyznał, że zainteresowanie Los Blancos w ubiegłym lecie było bardzo duże, ale transfer ostatecznie nie doszedł do skutku. O norweskim napastniku powiedział jedynie tyle, że tego lata raczej nie opuści Borussii Dortmund, ale transfer Paula Pogby jest bardzo prawdopodobny.

"Marca" podkreśla, że sprawa odnośnie kupna obecnego pomocnika Manchesteru United jest wciąż otwarta. Paul Pogba chce opuścić Anglię i jego preferowanym kierunkiem jest tylko i wyłącznie Madryt. Sytuacja z zawodnikiem ekipy Borussii jest natomiast zgoła inna. Serwis przekonuje, że wicemistrz Hiszpanii nie kontaktował się z żadną osobą z otoczenia 19-latka. Pozostaje on jednak pod ciągłą obserwacją. Królewscy są również przekonani i zarazem spokojni o rozwój sytuacji, bo liczą na to, że ich bardzo dobre stosunki z niemieckim klubem pozwolą na bezkonfliktowe przeprowadzenie przyszłej operacji, jaką byłby transfer Haalanda do stolicy kraju.

Zapytany o swoje realcje z 13-krotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów odpowiedział:

"Moje realcje z Realem Madryt są bardzo dobre. Pozostaję w kontakcie z Jose Angelem Sanchezem [dyrektorem generalnym] i uwielbiam dyskutować z nim o futbolu oraz tematach dotyczących FIFA, bo jego opinia mnie interesuje. Mam wielką nadzieję, że któregoś dnia będę mógł sprowadzić do Realu Madryt wielkiego piłkarza. Teraz mam tam Alphonse'a Areolę, ale to połowiczna operacja, bo jest to wypożyczenie. Chcę sprowadzić tam zawodnika na stałe i postaram się o to tego lata. To byłby powód do dumy dla mnie i moich zawodników, bo Real to wielki klub."

 



Paweł Nędzi

Źródło:

marca.com, realmadryt.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI