TRANSFERY

Leon Bailey na radarze Chelsea


15 MARCA 2020, 13:36


LEON BAILEY
CHELSEA LONDYN
BAYER LEVERKUSEN
PREMIER LEAGUE
BUNDESLIGA
TRANSFERYW związku z kończącym się kontraktem Williana, Chelsea poszukuje jego następcy. Padło na 22-letniego skrzydłowego z Jamajki - Leona Baileya.

Leon Bailey to bardzo utalentowany zawodnik, który występuje w barwach Bayeru Leverkusen. O zainteresowaniu klubu z Londynu tym zawodnikiem pisaliśmy już w zeszłym roku, jednak wtedy nie padła konkretna oferta za zawodnika. W lecie ma to się zmienić, ponieważ fanem talentu skrzydłowego jest szkoleniowiec drużyny ze Stamford Bridge - Frank Lampard. W obecnym sezonie zawodnik zdobył 7 bramek i zanotował asystę w 22 meczach. Z klubem z Leverkusen wiąże go jeszcze trzyletni kontrakt, a więc Niebiescy muszą głęboko sięgnąć do kieszeni, żeby sprowadzić zawodnika. "Daily Express" mówi o sumie oscylującej w granicach aż 85 milionów.

Astronomiczna kwota jednak nie odstrasza wielu europejskich potęg, gdyż Bailey znajduje się również w kręgu zainteresowań m.in. Bayernu Monachium, Arsenalu, Liverpoolu oraz Manchesteru United, a więc drużyna Franka Lamparda musi się pospieszyć, żeby zasilić swój skład o tego mega perspektywicznego zawodnika.Kuba Malarczyk

Źródło:

Daily Express


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI