WŁOCHY

Ralf Rangnick nie zwiąże się z AC Milanem


11 MARCA 2020, 18:57


RALF RANGNICK
STEFANO PIOLI
AC MILAN
FC SCHALKE 04
VFB STUTTGART
RB LIPSK
WŁOCHYJak informuje "Sky Sports", były trener m.in. Schalke 04 czy też VfB Stuttgart - Ralf Rangnick w ostatniej chwili wycofał się, a więc nie podpisze kontraktu z Milanem.

Rozmowy niemieckiego trenera z wielokrotnym mistrzem Włoch i 7-krotnym zwycięzcą Pucharu Europy były już na bardzo zaawansowanym etapie, ale jak donosi "Sky Sports", padły na ostatniej prostej. Włoskie i niemieckie media były przekonane o tym, że w najbliższym czasie 61-letni Niemiec zostanie trenerem Rossonerich, pojawiały się nawet plotki, że podpisał on z klubem przedwstępną umowę. Rangnick jednak w ostatniej chwili zdecydował się na niepodpisywanie kontraktu. Jak na razie nie wiadomo co skłoniło go do takiej, a nie innej decyzji.

Klub z Mediolanu wiązał z 61-latkiem duże nadzieje, liczyli oni na to, że przyjdzie już w najbliższym lecie i zarządzi kadrową rewolucję. Byli w stanie powierzyć mu pełną władzę w kwestiach sportowych. Poza trenowaniem, miał zostać też dyrektorem sportowym oraz szefem skautingu, ale ostatecznie plan AC Milanu legł w gruzach.Paweł Nędzi

Źródło:

Sky Sports


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI