FRANCJA

PSG wyklucza sprzedaż Kyliana Mbappe


05 MARCA 2020, 19:09


KYLIAN MBAPPE
PSG FC
REAL MADRYT CF
LIGUE 1
LA LIGA
HISZPANIA
FRANCJA
TRANSFERYJak donosi "Paris United", Kylian Mbappe będzie jedynym piłkarzem PSG nie do kupienia dla innych wielkich ekip w najbliższym letnim okienku transferowym.

"Paris United" - portal stworzony przez fanów mistrza Francji i posiadający bardzo mocne źródła w klubie, poinformował nas o tym, że francuski napastnik będzie jedynym zawodnikiem, który będzie nie do wyciągnięcia przez żaden klub podczas letniego okienka transferowego. Serwis dodaje, że każdy gracz z podstawowej jedenastki będzie możliwy do kupienia, oprócz wspomnianej wcześniej gwiazdy.

Prezes Nasser Al-Khelaïfi chce budować zespół wokół 21-latka i chcąc podkreślić jak ważny jest dla zespołu, zamierza zaoferować mu nowy kontrakt, który będzie opiewał się na lepszych warunkach finansowych niż te, które ma obecnie Neymar, do tego ma dojść również solidny bonus za podpisanie nowej umowy. Tym samym mistrz świata stałby się najlepiej opłacanym piłkarzem w klubie oraz jednocześnie jednym z najlepiej opłacanych w Europie. O napastnika zabiega m.in. Real Madryt.

Rodzice gracza Les Parisiens, wbrew temu co piszą media, pozytywnie zapatrują się na parafowanie nowego kontraktu przez ich syna. Ostateczną decyzję podejmie jednak sam Kylian, ale słowa jego najbliższej rodziny są dla niego niezwykle ważne.Paweł Nędzi

Źródło:

Paris United | Fot. PSG FC


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI