TRANSFERY

Bartosz Kapustka jednak nie dla Legii Warszawa


28 LUTY 2020, 13:51


BARTOSZ KAPUSTKA
LEGIA WARSZAWA
LEICESTER CITY
PKO EKSTRAKLASA
POLSKA
TRANSFERYW ostatnim czasie dość głośno było na temat transferu Bartosza Kapustki do Legii Warszawa. Jednak zarząd Lisów jak na razie nie chce pozbywać się Polaka.

O powrocie 14-krotnego reprezentanta Polski na boiska Ekstraklasy, spekuluje się od kilku okienek transferowych. Podobnie jest i tym razem. O takim obrocie spraw informował także na swoim Twitterze zawodnik MMA - Łukasz Jurkowski, który od kilku lat jest mocno związany z Legią Warszawa. Mogłoby się wydawać, iż taki ruch jest jak najbardziej realny i możliwy do wykonania, jednak te doniesienia zostały zaprzeczone przez zarząd oraz władze szokującego mistrza Anglii z sezonu 2015/16.

Według informacji dziennikarza "Sport.pl" - Tomasza Włodarczyka, przeprowadzka Bartka Kapustki do stołecznego klubu jest jak na razie niemożliwa. Jak mogliśmy się dowiedzieć, Bernard Rodgers chce dłużej przypatrzeć się możliwościom Kapiego, a o jego losie zdecyduje latem. Przpomnijmy, że Polak regularnie trenuje z pierwszą drużyną Lisów, jednak na debiut w Premier League nie może liczyć, gdyż nie został zgłoszony do rozgrywek na bieżący sezon, a wcześniej był poważnie kontuzjowany.Adrian Wojcieszek

Źródło:

sport.pl


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI