TRANSFERY

Niepewna przyszłość Sergio Ramosa


20 LUTY 2020, 16:18


SERGIO RAMOS
REAL MADRYT
SEVILLA FC
LA LIGA
PRIMERA DIVISION
HISZPANIA
TRANSFERYSergio Ramos może odejść z Realu Madryt. Lider hiszpańskiej La Liga podobno nie negocjuje nowego kontraktu dla swojego kapitana, co stwarza medialne plotki.

34-letni obrońca Królewskich ma ważny kontrakt tylko przez jeszcze półtora roku. Włodarze klubu nie rozpoczęli negocjacji, aby go przedłużyć. Według gazety "AS" nikt z otoczenia włodarzy jeszcze nie skontaktował się z reprezentantem Hiszpanii.

Sergio Ramos do Madrytu trafił w 2005 roku za 27 mln z Sevilli. Do tej pory rozegrał w białych barwach 636 meczów, w których zdobył 91 bramek oraz 38 razy asystował. Jak na pozycję środkowego obrońcy jest to niebywały, a nawet historyczny wynik.

Piłkarz chciałby zakończyć swoją karierę w Realu. Choć w zeszłym roku rozmyślał nad transferem do Chin, lecz jednak zdecydował się zostać w klubie. Real ma jednak zasadę, że z zawodnikami powyżej 32. roku życia podpisuje tylko roczne kontrakty, a Sergio pragnie parafować umowę do 30 czerwca 2023 roku. Do tego działacze zdają sobie sprawę, że muszą uważać na Finansowe Fair Play. Roczna pensja Sergio Ramosa to aż 14 milionów euro, co znacznie obciąża budżet Realu.Piotr Olędzki

Źródło:

AS


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI