ANGLIA

Mauricio Pochettino obejmie stery Manchesteru United?


10 LUTY 2020, 21:32


MAURICIO POCHETTINO
MANCHESTER UNITED
TOTTENHAM HOTSPUR
PREMIER LEAGUE
ANGLIAWedług dziennikarzy brytyjskiego brukowca "Daily Mirror", były menedżer Tottenhamu Hotspur może zostać następcą Ole Gunnara Solskjaera w MU.

Po 25. kolejkach Manchester United zajmuje ósmą pozycję w angielskiej Premier League. Czerwone Diabły na swoim koncie mają 35 punktów i do pierwszego w tabeli Liverpoolu tracą ich więcej niż sami mają, a mianowicie 38. W ostatnich 3 spotkaniach podopieczni norweskiego szkoleniowca ponieśli dwie porażki i remis.

Zespół z Manchesteru dalej przechodzi kryzys, a ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o odejściu Paula Pogby. Klub nie notuje wyników, jakie chcieliby oglądać ich fani, co wiąże się z częstymi plotkami nt. zwolnienia Solskjaera z Old Trafford.

Mauricio Pochettino jest jednym z faworytów do objęcia posady i możliwe, że już latem zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Do tej pory jego największym sukcesem jako trener był udział w finale Ligi Mistrzów, gdzie jednak przegrał 0:2 z Liverpoolem. Został on zwolniony z ekipy Kogutów, a jego miejsce zajął inny znany trener - Jose Mourinho. Portugalczyk wyprowadził zespół z 14. na 6. pozycję w tabeli.Piotr Olędzki

Źródło:

Daily Mirror


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI