TRANSFERY

Angielscy giganci powalczą o Philippe Coutinho


10 LUTY 2020, 14:31


PHILIPPE COUTINHO
BAYERN
LIVERPOOL
PSG
NIEMCY
HISZPANIA
BUNDESLIGA
TRANSFERYPhilippe Coutinho jednak nie wróci do FC Barcelony?

Jak podają dzisiaj angielskie media, brazylisjki pomocnik, który aktualnie znajduje się na wypożyczeniu w Bayernie Monachium może odejść z FC Barcelony już latem. Duma Katalonii zaakceptowałaby ofertę w wysokości około 80-90 milionów euro, czyli byłaby to duża promocja dla zainteresowanych klubów. Bayern ma opcję wykupienia Coutinho za 120 milionów. Bawarczycy jednak nie chcą go wykupić.

Dzisiaj media podają, że angielskie kluby, które są zainteresowane Philippe, to m.in. Liverpool, który byłby skłonny do negocjacji, gdyby nie udało im się sprowadzić swojego głównego celu transferowego, czyli Kaia Havertza. Coutinho obserwują również Manchester City, Manchester United oraz Tottenham Hotspur. Do tego wszystkiego może włączyć się Leonardo, czyli dyrektor sportowy Paryża, który już kiedyś chciał, żeby jego 27-letni rodak grał w PSG. Teraz to może stać się faktem.

Mogłoby to znacznie ułatwić Dumie Katalonii negocjacje w sprawie Neymara, bowiem mogłoby dojść do wymiany zawodników. Philippe Coutinho wystąpił w tym sezonie w 27 spotkaniach, zdobywając 7 bramek, a do tego dołożył 6 asyst.Michał Janusz

Źródło:

Mundo Deportivo


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI