Kolejny gol Damiana Kądziora dla Dinama Zagrzeb [WIDEO]

HNK GORICA
GÓRNIK ZABRZE
CHORWACJA
POLSKA

Dinamo Zagrzeb, gdzie występuje Damian Kądzior, w ramach 21. kolejki rodzimej ligi pokonało zajmującą 6. pozycję w tabeli Goricę. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla podopiecznych Nenada Bjelicy, który niegdyś był trenerem Lecha Poznań.

Zespół mistrza Chorwacji miał spore problemy z rywalem i do szatni po pierwszej odsłonie spotkania obie ekipy schodziły z bezbramkowym remisem na tablicy. Od 51. minuty Dinamo Zagrzeb grało w przewadze jednego zawodnika, gdyż drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną obejrzał zawodnik Goricy, czyli Joey Suk.

Wynik spotkania został otwarty dopiero w 72. minucie, kiedy to grę w przewadze wykorzystali zawodnicy ze stolicy Chorwacji. Bramkę na 1:0 zdobył Kevin Theophile-Catherine. Wynik podwyższył Damian Kądzior, który z woleja pokonał bramkarza. Było to już 6 trafienie Polaka w lidze chorwackiej, ma on na koncie tyle samo asyst.