TRANSFERY

Manchester United i Chelsea po Jadona Sancho


05 LUTY 2020, 19:08


JADON SANCHO
BORUSSIA DORTMUND
CHELSEA
BUNDESLIGA
NIEMCY
ANGLIA
TRANSFERYDyrektor sportowy Borussii Dortmund - Michael Zorc zostawia otwarte drzwi Sancho na transfer do innego klubu. Usługami Anglika ma być zainteresowany zarówno Manchester United, jak i Chelsea. Borussia liczy na rekordowy zarobek.

Sezon 2019/20 jest kapitalny w wykonaniu 19-latka. W 18 rozegranych meczach Bundesligi miał udział przy 24 trafieniach swojego zespołu. Jego Borussia zajmuje trzecie miejsce w lidze tracąc do prowadzącego w stawce Bayernu Monachium zaledwie 3 punkty. Kapitalna postawa zawodnika sprawia, że Manchester i Chelsea są zainteresowani sprowadzaniem 19-latka, jednak BVB ma żądać ogromnej kwoty.

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Micheal Zorc potwierdza, że klub jest gotów na sprzedaż zawodnika, choć zaprzeczył by do klubu wpływały oferty za piłkarza.

- Faktem jest to, że jak dotąd żadna drużyna nie kontaktowała się z nami w sprawie Sancho. Nie mogę zapewnić dziś, że Jadon zostanie z nami, jednak czuje sie dobrze w zespole, w przeciwnym razie nie byłby w stanie osiągać takich rezultatów - mówi.Krystian Mądrzyk

Źródło:

90min.com


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI