TRANSFERY

Airam Cabrera na pomoc Wiśle Kraków?


27 STYCZNIA 2020, 19:37


AIRAM CABRERA
WISŁA KRAKÓW
CRACOVIA
EKSTRAKLASA
POLSKA
HISZPANIA
TRANSFERYWisła Kraków poszukuje wzmocnień swojej ofensywy, aby skutecznie walczyć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Krakowski klub przejawia zainteresowanie znanym hiszpańskim napastnikiem, czyli Airamem Cabrerą.

Jest to dobrze znany w Polsce napastnik. Występował w Koronie Kielce, kończąc sezon 2015/2016 z 16 bramkami. Dwa lata później strzelił 14 bramek dla ekipy Cracovii. Powodem jego odejścia z Ekstraklasy były rozbieżności finansowe w nowym kontrakcie, których zawodnik nie chciał zaakceptować. W obecnym okienku transferowym był już łączony z możliwym powrotem do Polski, jego angaż sondowała drużyna Wisły Płock. Transakcja ostatecznie nie doszła do skutku.

Obecnie 32-letni piłkarz gra na zapleczu hiszpańskiej La Liga w rodzimej drużynie CF Extremadura. Aktualnej kampanii nie może zaliczyć jednak do udanej, ponieważ zagrał tylko w pięciu spotkaniach, zdobywając przy tym zaledwie jedną bramkę.

W Krakowie ma być lekiem na brak bramkostrzelnego napastnika. Jeżeli strony dojdą do porozumienia, to ofensywny zawodnik ma podpisać półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata. Dla Airama Cabrery byłby to powrót do Krakowa.Kuba Malarczyk

Źródło:

Przegląd Sportowy


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI